Onze hechte groep medewerkers is de kracht van onze organisatie. De medewerkers van Sprank zijn enthousiast over hun werk, trots op de gerealiseerde projecten en betrokken bij hun klanten. Sprank staat voor fris, helder en zuiver in haar werk, relaties en ontwerpen.

Iedereen binnen Sprank doet waar hij of zij het beste in is, de taken zijn daarom verdeeld in commerciële activiteiten, ondersteunende werkzaamheden zoals; administratie, inkoop en logistiek en hebben we een creatieve afdeling waar onze interieurarchitecten zich uit kunnen leven.

Naast het vaste team van medewerkers wordt er veel gebruik gemaakt van externe krachten zoals, interieurbouwers, montagebedrijven, stoffeerders, interieurarchitecten, installateurs, schilders, timmerlieden, etc.

Wij hebben al jaren goede ervaringen met deze onderaannemers en zij kennen elkaar onderling uit diverse projecten waardoor ze goed op elkaar ingespeeld zijn. Wij blijven altijd scherp op kwaliteit en prijs en blijven er voor zorg dragen dat wij altijd met de beste aanbieders uit de markt samenwerken.

                                                          

Juulke van Rooij-Broos                                        Joyce De Kleijn                                            

Verkoop / projectmanagement                        Binnendienst, inkoop / logistiek             

juulke@sprank.nu - 06-39113456                     Joyce@sprank.nu - 010-4765188           

                           

Veronica van Lit                                                               Karin Overgaag

Interieurontwerp                                                            Interieurontwerp

veronica@sprank.nu - 010-4765188                           karin@sprank.nu -  010-4765188

                          

Sanne Pex                                                                       Marieke Klompenhouwer

Binnendienst                                                                  Interieurontwerp       

sanne@sprank.nu - 010-4765188                               marieke@sprank.nu - 010-4765188 

                       

Mark Elderson -  Mede eigenaar                                   Luc Scholten - Mede eigenaar

Verkoop / projectmanagement                                     Verkoop / projectmanagement

mark@sprank.nu - 06-43097675                                  luc@sprank.nu - 06-43062403